Український стартап GitLab оцінили в $2,7 млрд

Український стартап GitLab залучив $268 млн в рамках раунду серії E. Компанію оцінили в $ 2,7 млрд, повідомляє VentureBeat.

Що це за стартап?

GitLab – це платформа для колаборації та DevOps. GitLab планує побудувати платформу “все в одному”, яка задовольнить всі потреби розробників і позбавить їх від необхідності інтегрувати різні сервіси типу Jira, GitHub, New Relic і BlackDuck.

На даний момент у компанії близько 100 000 корпоративних клієнтів, серед яких Ask Media Group, Charter Communication, Delta Air Lines, Goldman Sachs, Ticketmaster, Nvidia і інші. Штат компанії налічує понад 800 осіб з 55 країн світу.

“Стартап можна назвати українським”

Співзасновник стартапу – харків’янин Дмитро Запорожець. Він почав займатися GitLab в 2011, маючи постійну роботу. У 2013 році до стартапу приєднався другий фаундер – нідерландський підприємець Сід Сібранджі. З цього моменту вони почали працювати над GitLab фултайм.

Уже до початку 2015-го проєкт виріс до 10 осіб, а до осені того ж року – до 50. У цей час GitLab привернув перші інвестиції, $1,5 млн. Далі компанія росла з геометричною прогресією.

“Один засновник з України – частково це український стартап. Інший засновник з Нідерландів – частково це нідерландський стартап. Після прийшли інвестори з Каліфорнії – тепер частково це і американський стартап. Виходячи з цього я вважаю, що стартап можна назвати українським”, – каже Дмитро Запорожець.

Український стартап GitLab оцінили в $2,7 млрд