Українці розробили розумний шолом для танкістів, який бачить крізь броню

Українці розробили розумний шолом для танкістів, який бачить крізь броню та показує, по чому відкривати вогонь. Український стартап робить систему модернізації важкої броньованої техніки під назвою Land Platform Modernization Kit.

Шолом забезпечує круговий огляд у реальному часі і покращує прицілювання під час бою. Його вже готові купувати у Європі та ОАЕ.

Створив шолом ветеран АТО Михайло Гречухін. Бо на фронті постійно стикався з поганою оглядовістю танка.

“Ми встановлюємо на бойовій машині камери, з них інформація іде на шолом” – Михайло Гречухін.

Він показує розташування своєї та чужої техніки, вогневих точок і заточений під кожного члена екіпажу.

“Механік побачить карту місцевості, а навідник цілі, по яким треба вести вогонь”, – говорить Михайло Гречухін. Шолом вже випробували на полігоні “Десна”.

Розробка включає апаратну та програмну частини. Апаратна сколихнула світові ЗМІ тим, що до її складу входять розумні окуляри Microsoft HoloLens – цивільна технологія, інтегрована в захисний шолом.

Крім окулярів в апаратну частину системи також входять сервери, камери з оптичною стабілізацією, розташовані на зовнішньому корпусі, і маніпулятор для управління системою. Програмна частина, яка є оригінальною розробкою LimpidArmor, забезпечує “склеювання” потокового відео в режимі реального часу.

Спасибо за просмотр!
Українці розробили розумний шолом для танкістів, який бачить крізь броню