Українці відправили Tesla «на Марс»: Ілон Маск у захваті

Ілон Маск прокоментував публікацію українського ЗМІ з фотографією Tesla Model S.

Рік тому, 6 лютого 2018-го, вишневий Tesla Roadster, який належав Ілону Маску, вирушив на еліптичну орбіту навколо Сонця як випробувальний вантаж нової ракети SpaceX Falcon Heavy. Наприкінці 2018-го повідомлялося, що електрокар пройшов орбіту Марса та опинився на найбільшій відстані від Сонця у 248 млн км, пише Новое время.

Але, днями з’ясувалося, що одна Tesla все-таки доїхала до Марса. Правда, не старенький Roadster Ілона Маска, а новіша Model S. Та й відвідала машина не Червону планету, яку мріє колонізувати каліфорнійський геній-інженер, а безлюдне село у Чернігівській області.

Фотографію з Tesla Model S на тлі таблички “Марс” та засніженому путівці опублікувало видання Українська правда у своєму Twitter.

Українське ЗМІ тегнуло акаунт Ілона Маска, і любитель веселих постів у Twitter прокоментував публікацію коротким “Вау, круто”.

З фотографії не видно, чи були в машині книга Дугласа Адамса “Автостопом по галактиці” та табличка з написом “Don’t Panic”, як у поки єдиної Tesla, що дійсно покинула межі Землі. Але, цілком імовірно, що журналісти слухали ту ж Space Oddity Девіда Боуї для справжньої атмосфери.

Українці відправили Tesla «на Марс»: Ілон Маск у захваті