В Україні модернізуватимуть літаки для Збройних Сил України

На Львівському Державному авіаційно-ремонтному заводі, який входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», міністр оборони України анонсував розширення виробництва. Зокрема, мова йде про модернізацію літаків типу МІ. Про це повідомляють у прес-службі Міноборони.

Модернізація вітчизняними комплектуючими

“Зараз ми не тільки ремонтуємо наші літаки, ми навчилися проводити модернізацію за рахунок наших комплектуючих — це дуже важливий елемент у підвищенні бойових спроможностей Повітряних Сил. І сьогодні завод працює саме в такому режимі — ремонт і модернізація з комплектуючих, які виготовляються в Україні”, — наголосив Міністр оборони.

Покращення співраці з іноземцями

За його словами, зараз Міноборони вийшло на фінішній етап домовленостей щодо проведення повної модернізації літаків за допомогою іноземних партнерів на базі Львівського Державного авіаційно-ремонтного заводу.

“Наразі ми працюємо над тим, аби до кінця визначитися з пріоритетами та необхідними обсягами робіт щодо проведення модернізації. І з початку наступного року приступимо до цієї роботи, в мене жодних сумнівів немає”, – додав чиновник.

Нагадаємо, що за останні роки для ЗСУ відремонтували та провели часткову модернізацію майже 30 літаків.

В Україні модернізуватимуть літаки для Збройних Сил України