В Україні створили перший Центр підтримки технологій та інновацій

На базі Національного авіаційного університету створили перший в Україні Центр підтримки технологій та інновацій. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Він надаватиме підтримку винахідникам у питаннях патентування розробок.

Яка мета створення такого Центру?

“Через такі центри ми хочемо дати додатковий стимул для розвитку інновацій та академічного підприємництва в університетах. З ініціативою їх створення МОН виступило ще 2016 року, в межах проекту зі створення інноваційної інфраструктури в закладах вищої освіти. І зараз, завдяки спільним зусиллям з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та за підтримки Всесвітньої організації інтелектуальної власності, починає роботу перший Центр підтримки технологій та інновацій на базі ЗВО”, – зазначають у відомстві.

Він повідомив, що за підсумками роботи цього центру розглядається можливість відкриття подібних структур на базі університетів в інших регіонах України.

Що являтиме собою Центр?

У Центрі підтримки технологій та інновацій винахідники отримають доступ до патентного пошуку – інструменту, що дає розуміння стосовно актуальності тих чи інших наукових пошуків, винаходів, стартапів.

Тут також можна буде отримати необхідну інформацію щодо юридичного захисту об’єкту права інтелектуальної власності.

Нагадаємо, що український стартап DeepTrait, який розробляє інструменти для аналізу геному за допомогою штучного інтелекту, залучив $ 300 000 в рамках посівного раунду.

В Україні створили перший Центр підтримки технологій та інновацій