В Україні тривають масштабні багатонаціональні військові навчання «Rapid Trident-2018»

На Львівщині, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки проходять міжнародні україно-американські військові навчання «Rapid Trident-2018». Цього року в заході взяли участь військові з 14 країн світу, таких як США, Великобританії, Німеччини, Польщі, Болгарії, Румунії та інших держав.

Україна ж до «Стрімкого тризубця» залучила військовослужбовців 54-ї механізованої бригади, Держаної прикордонної служби, Національної Гвардії та Управління Державної охорони.

«Основна мета навчання – це відбиття повномасштабного вторгнення держави-агресора у складі багатонаціональної дивізії, — повідомив керівник української сторони навчань генерал-майор Едуард Москальов. – Хочу сказати, що такі навчання вчать наших військових професіоналізму та допомагають врятувати своє життя і життя товариша.

Під час навчання розглядатимуться питання конвоювання, охорони державного кордону, мінно-вибухова справа, тактична медицина, відбиття диверсійно-розвідувальних груп, захоплення важливих адміністративних споруд і багато іншого. На тренуваннях та практичних заняттях активно застосовується вітчизняна система управління військами «Дельта». Усі заняття проходять під чітким керівництвом американських інструкторів».

«Rapid Trident-2018» триватиме до 15 вересня.

В Україні тривають масштабні багатонаціональні військові навчання «Rapid Trident-2018»