В Україні збудують новий завод з виробництва літаків

У Макарівському районі, що на Київщині, можуть розмістити завод з виробництва надлегких літаків. Про це повідомив голова Макарівської районної ради, передає Національний Промисловий Портал.

Що відомо про будівництво?

Чиновник розповів, що на початку квітня зустрічався з представником ТОВ “Аеропракт”, де і були обговорені деталі зведення майбутнього виробництва на 8 тис. м², що буде базуватися в селі Наливайківка Макарівського району.

“Зараз виробничі потужності знаходяться в місті Київ. Але в найближчому майбутньому підприємство планує побудувати виробництво на 8 тис. м. кв. в селі Наливайківка Макарівського району. Це колосальні інвестиції на Макарівщину. Адже вже зараз зареєстровано підприємство, яке вироблятиме літаки у нас в районі! Це нові робочі місця, надходження податків до місцевого бюджету і розвиток інфраструктури сільської місцевості”, – написав голова райради.

Довідка про “Аеропракт”

Як відомо, ТОВ “Аеропракт” – це українське підприємство, яке виробляє надлегкі літаки, засноване в 1991 році. Щорічно підприємство виробляє понад 100 літаків, які реалізуються в країни Європи та Сходу.

В Україні збудують новий завод з виробництва літаків