В Умані відкрили оновлену частину фентезі-парку “Софіївка”: що цікавого

В Умані оновили історичну частину унікальної пам’ятки садово-паркового мистецтва – Національного дендрологічного парку “Софіївка”. Тут відкрили нову “Сучасну Софіївку” в стилі єдиного в Східній Європі фентезі-парку повідомляють у пресслужбі Черкаської облдержадміністрації.

“Дивовижний світ української культури та міфології поєднався зі світом древнього Сходу. Світломузична арт-інсталяція з портретом Софії Потоцької, інноваційне 3D-мапінг шоу “Душа лісу”, стилізована вхідна група, поряд з якою представлені картини з періодами розвитку “Софіївки”, оглядовий майданчик, водоспад “Дракони”, традиційна Українська садиба з символічною атрибутикою та найяскравішими представниками української міфології, Японський сад з озером, альтанками, садом каменів, багатофункціональний дитячий майданчик. Усе це та ще безліч іншого зможуть відтепер побачити містяни й гості міста”, – ідеться у повідомленні.

_DSC1009
_DSC1134

Під час відкриття фентезі-парку були присутні представники Міністерства культури України.

У відомстві поінформували, що наразі опрацьовують номінаційне досьє щодо внесення “Софіївки” до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

В Умані відкрили оновлену частину фентезі-парку “Софіївка”: що цікавого