Винаходом хлопця з Луганщини зацікавилися у Microsoft

Андрій Коноваленко зі Стаханова так вперто готувався до ЗНО, що винайшов цілу технологію, яка перетворює будь яку поверхню на сенсорну і розірвав Microsoft.

Юний геній-винахідник із Луганщини створив CamTouch – інструмент, покликаний допомогти учителю на занятті зробити інтерактив простим у використанні і доступним для кожного навчального закладу.

Ідея зародилася в голові хлопця, ще коли він і сам навчався у 10 класі гімназії свого рідного тоді ще Стаханова. Каже, просто захотів перевести усі свої конспекти в електронний вигляд, щоб якось їх систематизувати і легше працювати з ними. У нагоді саме стало його захоплення програмуванням.

Винаходом юного луганчанина зацікавилися у Microsoft. Його технологія перетворює будь яку поверхню на сенсорну. Можна керувати комп’ютером або робити помітки. Камера відстежує рухи спеціального стилуса. Переносить їх у комп та проектує зображення на стіну. Спеціальний екран не потрібен, підійде дошка, стіна або стеля Андрій Коноваленко розробив “CamTouch” ще у Стаханові.

“Та я просто хотів полегшити собі підготовку до ЗНО, і якось пішло”, – каже Андрій Коноваленко.

Андрій викликав фурор на Microsoft Imagine Cup і виграв тендер на постачання “CamTouch” у школи через Prozorro.

“Просто мій прилад у 10 разів дешевший за інтерактивну дошку”, – пояснює Андрій Коноваленко. А зараз хлопець вже веде переговори про експорт.

Спасибо за просмотр!
Винаходом хлопця з Луганщини зацікавилися у Microsoft