Водойми Тернопільщини очищатимуть від сміття

23 березня працівники Держрибагентства та Тернопільського рибоохоронного патруля візьмуться за прибирання берегів водойм Тернопільщини, передає новинний портал “За Збручем”.

Акція присвячена Всесвітньому дню води.

“Чиста вода – запорука здорового життя! Від її якості залежить чисельність і популяція водних біоресурсів”, – ідеться в повідомленні.

Що передбачає акція?

У рамках даних заходів буде проводитись очищення дна водойм від пластику та сміття. До участі можуть долучитись усі охочі.

“Запрошуємо підводних мисливців, водолазів, рибалок, громадськість, школярів та представників ЗМІ долучитись до нашої акції!” – закликають у Держрибагентстві.

Для того, щоб визначити місця, де прибережні смуги водойм, найбільш забруднені сміттям, просять рибалок та усіх небайдужих ставити хештег #чистіводойми у своїх постах в соцмережах. А також писати коментарі з фото та геолокаціями під відповідним постом на офіційній сторінці Держрибагентства у мережі Фейсбук. За результатом, усі місця будуть нанесені на карту та визначені ділянки для прибирання, про які напередодні буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, в Україні створять Фонд підтримки розвитку рибного господарства, який ініціювало Держрибагентство.

Водойми Тернопільщини очищатимуть від сміття