Водять екскурсії: пенсіонер перетворив під’їзд у Києві на Версаль

Пенсіонер з Києва втомився дивитися на пошарпаний під’їзд і перетворив його на Версаль. Чоловіку набридли жахливі стіни і він узяв усе у свої руки.

Це звичайна багатоповерхівка на вулиці Райдужній, 11-а у Дніпровському районі. Володимир Чайка пішов ремонтувати свій під’їзд самотужки. А щоб не сумно було, видозмінює усе у дусі епохи Відродження. Сюди навіть ходять екскурсії, щоб зацінити золоту ліпнину та портрети, а чоловік не збирається зупинятись.

Золота ліпнина та портрети епохи Відродження на стінах. А сміттєпровід – це велична колонна.

Чайка почав прикрашати свій під’їзд 10 років тому. Відродив вже три поверхи і не збирається зупинятися.

“Не рахую, скільки це грошей, аби спокійно спати”, – говорить Володимир Чайка. Сусіди у захваті від роботи чоловіка і готові спонсорувати відродження.

Володимир Чайка розповідає, що займатися ліпниною його надихнули друзі – теж майстри. А коли один із них дізнався про плани на оздоблення під’їзду, подарував Володимиру цілий причіп форм.

З 6-го по 8-й поверх усе вилито з гіпсу, на стінах – портрети. Їх на замовлення батька друкувала донька. Загалом, каже майстер, кожен член сім’ї зробив свій внесок.

Хтось порівнює під’їзд із церквою. Для декого це міні-Лувр чи будинок Пшонки. Сам же майстер воліє не прирівнюватися до світових шедеврів.

Спасибо за просмотр!
Водять екскурсії: пенсіонер перетворив під’їзд у Києві на Версаль