Як шахтар з Донеччини став одним із найвідоміших муралістів країни

Він працював на шахті, а тепер малює мурали в Європі. Сашко Корбан вимушений був поїхати з рідного Кіровського, і тепер малює мурали в Україні, Грузії та Італії.

З 2006 по 2011 роки Саша Корбан працював на шахті “Комсомолець Донбасу” в рідному Кіровському. Захопився стріт-артом ще в 2002 році, але відлік своєї діяльності як графіті-художника починає з 2009 року. Саша – самоучка, але це не заважає йому бути одним з провідних муралістів в Україні.

У 2018-му Корбан намалював на стіні маріупольської багатоповерхівки Мілану – дівчинку, яка вижила після обстрілу градами мікрорайону Східний в січні в 2015 року. Тоді загинула її мама, прикривши собою дитя. Дівчинка перенесла кілька операцій, але ногу не вдалося врятувати – тепер вона пересувається за допомогою протеза. Мурал став одним із символів Маріуполя.

“Підійшла бабуся і сказала, що від мого малюнку жити хочеться, і це для мене – найважливіше”, – говорить художник Сашко Корбан.

Сашко пропрацював в шахті “Комсомолець Донбасу” 5 років. А 2014 вимушений був поїхати з рідного Кіровського. З того часу малює мурали у Києві, Полтаві та Тбілісі. Розмалював разом з учнями школу у Сєвєродонецьку. Його тендітна танцюристка височіє в Айролі поблизу Неаполя.

“Про що мрію? Ще з малими з Донбасу помалювати, отака мрія”, – каже Сашко Корбан.

Спасибо за просмотр!
Як шахтар з Донеччини став одним із найвідоміших муралістів країни