Як українці представили нашу культуру на міжнародному фестивалі у Токіо

Українці в Японії взяли участь у міжнародному фестивалі Minato City World Carnival, де представили українську традиційну кухню та танець.

Таку інформацію на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомляє Дмитро Ковальов.

«Минулої неділі в Мінато-ку прямо біля підніжжя Токійської вежі відбувся міжнародний фестиваль «Minato City World Carnival», в якому вже другий рік поспіль бере участь Україна. Україну у фестивалі представляли Посольство України в Японії, товариство «Краяни» і школа «Джерельце»», — зазначається у повідомленні.

«Україна була представлена, як і минулого року, двома кіосками і художнім виступом на фестивальній сцені. Один з кіосків розповсюджував інформаційні матеріали про Україну, проводились міні лекції, другий був привабливим для любителів посмакувати українськими стравами.», — розповідає Дмитро Ковальов.

Опівдні на фестивальній сцені виступили діти з «Джерельця» із запальним танцем, під музику осучасненої пісні «Подоляночка».

Завітали на фестиваль Посол України в Японії Ігор Харченко з сім’єю. Дмитро Ковальов зазначив, що було дуже приємно зустріти на фестивалі наших земляків, які лише на пару днів чи тижнів приїхали до Японії та знайшли час прийти привітатись.

Як українці представили нашу культуру на міжнародному фестивалі у Токіо