Як в Україні створюють механічні 3Д-пазли, що стали відомими на весь світ

В Україні існує група творчих людей, що створює механічні 3Д-пазли, якими захоплюються дорослі та діти у всьому світі. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на U open EU.

«Ukrainian Gears» молода українська компанія з власним виробництвом, яке розташоване у передмісті Києва. Компанія розробляє та виробляє унікальні, механічні 3Д-пазли з високоякісної фанери. Моделі повністю укомплектовані всім необхідним для того, щоб зібрати 3Д-пазл. Для збирання покупцю не знадобляться ані клей, ані спеціальні інструменти. Завдяки високій точності розробки та якості виробництва всі деталі легко трансформуються у готову модель.

Кожна модель це не просто конструктор, а певна ідея, яка формується в процесі створення її авторами. За кілька років компанія підкорила ринки Європи та світу, довівши на власному прикладі, що в Україні вміють робити якісний готовий продукт. Про підготовку до експорту, вихід на міжнародний ринок, переваги ЗВТ для українського бізнесу і співпрацю з європейськими партнерами розповідає директор компанії Геннадій Шестак у опублікованому відео.

UGEARS: українські механічні 3Д-пазли, які підкорили світ

Як в Україні створюють механічні 3Д-пазли, якими захоплюються дорослі та діти у всьому світі? Молода українська компанія Ugears за кілька років підкорила ринки Європи та світу, довівши на власному прикладі, що в Україні вміють робити якісний готовий продукт. Про підготовку до експорту, вихід на міжнародний ринок, переваги ЗВТ для українського бізнесу і співпрацю з європейськими партнерами розповідає директор компанії Геннадій Шестак.

Geplaatst door U open EU op Woensdag 18 april 2018

Як в Україні створюють механічні 3Д-пазли, що стали відомими на весь світ