Як Жан Рено опинився в українських Карпатах?

Вийшов трейлер фільму “Холодна кров” з Жаном Рено, який знімали в українських Карпатах. Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

Актор поділився враженнями від зйомок у Карпатах:

“Я був неймовірно вражений, побувавши в Карпатах: вони надзвичайно красиві! Так, під час зйомок було дуже холодно, але кожного ранку ми спостерігали магічний ліс. Природа Карпат – просто прекрасна! Усі українці, з якими ми спілкувались під час зйомок, дуже тепло до нас ставилися, і я справді почувався щасливим. Я сподіваюся, що ми зможемо знайти тут ще якісь нові проєкти, адже країна та люди надзвичайно відкриті”.

Про що стрічка?

Стрічка розповідає про серійного вбивцю, який влаштував собі спокійну старість у будиночку на березі мальовничого гірського озера, де він живе на самоті. Та одного разу поряд з його помешканням трапляється нещасний випадок – дівчина розбивається на мотосанях. І кілер, для якого вбити людину було буденною справою, вперше рятує чиєсь життя.

Відомо, що фільм створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно і вийде на широкі екрани 17-го жовтня.

“Зйомки картини проходили в українських Карпатах (національний парк «Синевир»), а також в США (Нью-Йорк) та Канаді. Світовим дистрибутором стрічки є компанія UNIVERSAL, на території України – MMD UA”, – ідеться у повідомленні пресслужби Держкіно.

Спасибо за просмотр!
Як Жан Рено опинився в українських Карпатах?