Знімок українського тревел-фотографа підкорив світовий конкурс

Заснована в 2013 році платформа Dronestagram показала переможців 5-го щорічного конкурсу знімків, зроблених за допомогою безпілотників. Серед них є тревел-фотограф з Одеси Євген Самученко, також відомий як Q-lieb in.

Про це повідомляється на сайті конкурсу, пишуть Букви.

Головний приз дістався досвідченому аерофотографу Мартіну Санчесу за кумедне фото “Голодні бегемоти”. Знімок також отримав приз глядацьких симпатій на Національному конкурсі географічних фотографій 2018 року.

Санчес зробив його в Танзанії за допомогою Mavic Pro. У кадрі зображені бегемоти, які зібралися в невеликому водоймищі.

Друге місце посів фотограф Тун Фам за знімок рибацького човна у В’єтнамі.

Третє місце дісталося українцю.

Про це він повідомив на сторінці в Facebook.

“І хоч я посів лише 3-тє місце, ця перемога мене дуже радує – адже я почав фотографувати з дрона всього 3 місяці тому, і це поки мій перший знімок з Mavic Air, який став переможцем досить великого конкурсу дрон-фотографії. Знімок вже надрукували в британському DailyMail “, – написав одесит і тут же закликав читачів замовляти роздруківку його роботи на полотні.

“Знімок зроблений кілька місяців тому на пляжі 13 станції Фонтану в Одесі. Фотографія не постановочна. В той період я тільки починав свої перші польоти на дроні”, – розповів Буквам Євген.

“У цьому році на конкурс було подано декілька тисяч робіт від авторів з усього світу. На успіх розраховував – я знаю, що знімок сильний. Я сам часто суджу міжнародні фотоконкурси, тому непогано розумію потенціал фоторобіт”, – додав тревел-блогер.

Це не перша перемога Самученко на міжнародному конкурсі. У січні минулого року стало відомо, що Євген посів перше місце в конкурсі від авторитетної фотоспільноти Photocrowd. На знімку, який приніс перемогу, було північне сяйво в Ісландії. Він отримав можливість опублікувати фото у виданні Nikon Photo Magazine.

Самученко є володарем 4 Золотих медалей FIAP та Кришталевої медалі за особливі заслуги HIPA (Об’єднані Арабські Емірати). Його роботи показували за кордоном на численних виставках, а сам він є суддею міжнародних конкурсів. Його фото можна бачити в виданнях UNESCO, N-Photo, Bruckmann Publisher, National Geographic, Wikimedia, Story Terrace, BBC News.

Знімок українського тревел-фотографа підкорив світовий конкурс